Мистецька вечірка на Хортиці: театр-лабораторія Vie запрошує на «Vieчорниці»

23 та 24 серпня запорізький театр-лабораторія Vie відкриває серію мистецьких вечірок «Vieчорниці». Перша зустріч присвячена українській музиці та кіно.

Попри те, що театральний сезон вже завершено і показ вистав відновиться лише восени, митці вирішили не відкладати нові ідеї на потім. «Vieчорниці» – це мультидисциплінарний формат, який об’єднує невимушену атмосферу вечірки та насичену програму серйозного мистецького заходу.

Глядачі, які завітають на острів Хортиця 23 та 24 липня о 16:00, зможуть послухати вітчизняний фанк 60-70-х років на вінілових платівках з колекції Anton Korshun та подивитися шедевр українського поетичного кіно – «Тіні забутих предків» – на великому екрані. До перших «Vieчорниць» долучилися і відомі запорізькі музиканти Henrik_bpm, FrissonLab, Brooht та Anton Korshun. Вони влаштують музичний live перформанс, використовуючи барабани, бас-гітару та електронні інструменти. Музичний контент у суботу та неділю буде відрізнятися. Тож, глядачі можуть бронювати квитки на весь вікенд.

Також на «Vieчорницях» відбудеться відкриття виставки серії плакатів харківської художньої студії Aza Nizi Maza під назвою «Що я бачу». Це своєрідний щоденник воєнного часу, створений вихованцями та керівниками студії. Виставка триватиме до кінця літа у приміщенні театру на острові Хортиця. За бажанням глядачі зможуть підтримати студію Aza Nizi Maza донатами.

Ми сподіваємось, що «Vieчорниці» стануть регулярною подією, де глядачі та митці будуть вільно спілкуватися.