Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/artcom/domains/vie.zp.ua/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

Warning: array_intersect() [function.array-intersect]: Argument #2 is not an array in /home/artcom/domains/vie.zp.ua/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 42

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ЗАПОРІЗЬКОГО МУНІЦИПАЛЬНОГО ТЕАТРУ-ЛАБОРАТОРІЇ «ВІ»

Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві» (надалі Театр «Ві») (69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497,

Оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад:

—         «Актор драми II категорії»

 

Кваліфікаційні вимоги.

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст, спеціаліст, магістр). До конкурсу допускаються випускники, а також студенти останнього курсу театральних навчальних закладів.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, виконання ролей у виставах.

Дата і місце проведення конкурсу: 07.12.2018 р.; 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35 (другий поверх), тел./факс (061) 286-54-89, 286-54-23, е-mail: vietheatre@gmail.com.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 06.12.2018 р.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Театру «Ві» заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:

—          особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

—          копію документа, що посвідчує особу;

—          копію трудової книжки (за наявності);

—          копію документу про освіту за відповідною спеціальністю;

—          творче резюме, портфоліо.

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у Театрі «Ві». Працівники, які знаходяться з Театром «Ві» в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

—          перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 07.12. 2018 року о 12:00 години, за адресою: 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»;

—          другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу:             07.12. 2018 о 13:00 години, за адресою:69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»

(початок реєстрації – о 11:00).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Для довідок:(061) 286-53-00 (відповідальний секретар) електронна адреса: e-mail:vietheatre@gmail.com

 

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців

конкурсу, Театр «Ві» житлом не забезпечує.

Дата оприлюднення результатів конкурсу.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.

http://195.78.68.75/mcu/control/uk/publish/article?art_id=245436298&cat_id=244950183