Про театр

Адреса: 69017, Запоріжжя, о. Хортиця, вул. Наукового містечка, 35

Тел : (061)  286-54-23, (095)7765432                                     Як дістатися ?

Театр “VIE” – “Ві” – (“VIE” – з французької – “життя”) розміщується на о. Хортиця, поруч з Веслувальною базою “Укрграфіта” і рестораном “Хортиця”. Сам театр був відкритий в 1991 році.

25 грудня 1998 року театр відкрив свій Перший театральний сезон у власному приміщенні. Спочатку, в театрі було передбачено 11 штатних одиниць з яких тільки 5 були акторами. Надалі фінансування збільшилося і штат театру розрісся до 34 акторів, але після кризи  в кінці 2008 року,  штат  скоротився до 13 акторів. Фінансується театр з місцевого бюджету.Зал театру невеликий – 76 місць. Вистави проходять у вихідні дні.

Також в театрі є Древо Бажань, тут проходять  виставки художників, фотомайстрів, музичні та поетичні вечори. Творчий колектив театру є лауреатом багатьох міжнародних фестивалів в Москві, Санкт-Петербурзі, Києві, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Енергодарі, Миколаєві та Мукачево.

Театр відрізняє креатив в постановках, в сценаріях. Жанрова тематика вистав різноманітна (спектакль-притча, квест, трагіфарс, драма, романтична казка, слем, фантасмагорія, моноспектакль, драматична поема та ін.). Постановки розраховані на різнопланову аудиторію.

Театр “VIE” приймає заявки на проведення корпоративних, національних, новорічних та ін. Свят. Можлива робота театру на виїзді. Талановита молодь запрошується в студію акторської майстерності.

На згадку про «Четвертий стілець». Театр-лабораторія «Vie» (спогади)